Poznaj Aura Air oraz Aura Air Mini

Światowe odkrycie, zmieniające przebieg pandemii

Dezaktywuje koronawirusa. Wirus nie zostaje na filtrach.

Inteligentna platforma
nadzorująca jakość powietrza

Nie ma drugiego tak kompleksowego urządzenia na świecie. Jest to też jedyne urządzenie, które przeszło pełne badania kliniczne i mikrobiologiczne. Aura Air atakuje i dezynfekuje 99,9% wirusów, bakterii, pleśni i LZO. Jak długo mikroskopijny koronawirus utrzymuje się w powietrzu w gabinecie lekarskim? Już nie musimy odpowiadać na to pytanie – Aura Air dezaktywuje go natychmiast.

Działanie potwierdzone klinicznie

Wirusy i bakterie są nie tylko usuwane z powietrza, ale są też od razu dezaktywowane (nie zostają na filtrach, jak w przypadku tradycyjnych urządzeń, które korzystają np. tylko z filtrów HEPA. Nie generuje również niebezpiecznych dla płuc ilości ozonu). Sheba Medical Hospital używa Aura Air na oddziałach i w pomieszczeniach socjalnych od początku pandemii SARS-CoV-2.

Oto wyniki testów klinicznych, które przeprowadzili wspólnie Aura Air i Sheba Medical Hospital (wg Newsweeka jeden z 10 największych szpitali na świecie).

Aura Air dezynfekuje 99,9% wirusów, pleśni i bakterii

Zawsze blisko Ciebie

Aura Air jest zaprojektowana tak, by mogła być wykorzystywana właściwie wszędzie, zarówno w gabinetach lekarskich, oddziałach szpitalnych, centrach handlowych, jak i w ogromnych centrach produkcyjnych. Idealnie dopasowuje się do każdej przestrzeni, jej wielkości i potrzeb. Pozwala na grupowanie urządzeń według organizacji, lokalizacji i piętra, co upraszcza zarządzanie nimi. Obszar działania to 55 m. kw.

Zastosowanie

• Hotele i zajazdy
• Placówki edukacyjne
• Budynki firmowe
• Placówki medyczne
• Przestrzenie co-workingowe
• Wielorodzinne budynki mieszkalne
• Transport publiczny
• Ośrodki pielęgnacyjno-rehabilitacyjne

Aura Air zdobywa
atest PZH!

Produkt przeznaczony do montażu w hotelach, biurach, szkołach, sklepach, urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej oraz w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, pojazdach komunikacji zbiorowej, a także obiektach mieszkalnych.

Jak działa Aura Air?

Aura Air filtruje i dezynfekuje powietrze
w czterech unikalnych krokach.

1. Filtr wstępny

Filtr wstępny filtruje duże cząsteczki kurzu, pyłków, owadów, sierści zwierzęcej i innych.

2. Filtr Ray’a

filtruje 99,98% cząsteczek stałych o wielkości 0,3 mikrona, pochłania lotne związki organiczne i brzydkie zapachy, wirusy i bakterie.

3. Sterionizer

Sterionizer generuje jony dodatnie i ujemne – podobnie jak te występujące w naturze – oczyszczając i odświeżając powietrze w pomieszczeniach oraz eliminując wyżej wymienione szkodliwe zanieczyszczenia.

4. Diody UVC

Skuteczne w neutralizowaniu bakterii, wirusów i pasożytów poprzez niszczenie białek na błonie komórkowej.

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja monitoruje powietrze w czasie rzeczywistym. Możemy sprawdzać działanie czujników nawet co 10 sekund.

Aura Air ma siedem czujników. Logując się w dedykowanej aplikacji, możemy na bieżąco sprawdzać, czy wszystkie czujniki działają prawidłowo. Można też zindywidualizować działanie Aura Air, np. • jeśli ktoś ma astmę, system automatycznie zwiększy prędkość wentylatora, aby zapobiec pogorszeniu się jakości powietrza w pomieszczeniu. • podobnie z koronawirusem, który najlepiej radzi sobie w powietrzu o wilgotności powyżej 80% – Aura Air tą wilgotność również kontroluje.

Poznaj produkty

Dwa modele, gotowe do działania

Aura Air

Aura Air jest zaprojektowana tak, by mogła być wykorzystywana właściwie wszędzie, zarówno w gabinetach lekarskich, oddziałach szpitalnych, centrach handlowych, jak i w ogromnych centrach produkcyjnych. Jest wspierana przez aplikację mobilną, która pozwala nam kontrolować jakość powietrza. 

 

Specyfikacja
• wymiary: 37.5 X 37.5 X 15 cm
• waga 5,5 kg
• rekomendowana powierzchnia: 55 m kw.

Aura Air Mini

Aura Air Mini oczyszcza powietrze w pomieszczeniach do 10 m kw. Idealne, by zabrać do samochodu lub biura. Zwiększa nasze bezpieczeństwo, gdyż nie tylko oczyszcza powietrze, ale też neutralizuje wirusy, w tym koronawirusa. 

 

Specyfikacja
• wymiary: 115 X 80 X 80 mm
• waga 350 g 
• rekomendowana powierzchnia: 10 m kw.

Oddychanie nie powinno zaprzątać Twoich myśli